Zaloguj się do konta

Kronika policyjna 3 - 8 kwietnia 2017

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie
2017-04-10
Komunikaty

3 kwietnia

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Iveco z powodu pękniętej szyby czołowej. Do kontroli drogowej doszło w Wójtówce.

Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Patrol ukarał mężczyznę mandatem karnym. Do wykroczenia doszło na Al. 600-lecia.

 

4 kwietnia

Nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Fiat Fiorino skąd ukradł radioodtwarzacz. Do zdarzenia doszło na Żwirki i Wigury.

41-letnia kierująca pojazdem fordem focusem znajdowała się pod wpływem alkoholu z wynikiem blisko 1,5 promila i doprowadziła do zderzenia z zaparkowanym Renault. Do zdarzenia doszło na ulicy Traugutta.

 

5 kwietnia

24-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Toyota podczas nieprawidłowo wykonanego manewru zawracania doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Transporter. Do kolizji doszło w Nowym Kozłowie Pierwszym.

Policjanci ukarali mandatem karnym sprawce kradzieży latarki czołowej. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia.

 

6 kwietnia

26-letnia kobieta powiadomiła, że nieznany sprawca uderzył w jej pojazd zaparkowany na ulicy Sochaczewskiego, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

50-letni kierujący pojazdem marki Opel Vivaro doprowadził do kolizji z autem marki Opel Meriva. Do zdarzenia doszło na Batalionów Chłopskich.

 

7 kwietnia

44-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Hyundai znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 1 promila. Do zatrzymania doszło w Janowie.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Opel Vectra w powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w Rybnie.

 

8 kwietnia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 48 – letniego mieszkańca Gostynina, który kierował pojazdem marki Seat. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, w związku z tym nałożono na niego mandat karny, a pojazd został odholowany na parking. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem. Okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło na ul. Krzywej.

 

 

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc