Kronika policyjna 10 - 12 kwietnia 2017

10 kwietnia

W Plecewicach doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego rowerzysty. Na miejscu ustalono, że 60-letni mężczyzna mający blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Fiat Doblo. Postępowanie prowadzi PP Młodzieszyn.

34-letnia kobieta kierowała pojazdem marki Renault znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Do kontroli drogowej doszło w Teresinie.

 

11 kwietnia

Policjanci Zespołu d/s Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii otrzymali informację, że 6 kwietnia w jednym z gimnazjów na terenie powiatu sochaczewskiego 16 - letni uczeń rozpylił gaz pieprzowy w męskiej toalecie.

Nieznany sprawca ukradł około 100 mb kabla elektrycznego czterożyłowego. Do zdarzenia doszło w Plecewicach.

 

12 kwietnia

Mieszkaniec Ciechanowa został przyłapany na kradzieży sklepowej. Policjanci nałożyli na niego mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Dwudziestoletni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Omega pomimo obwiązującego zakazu sądowego. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że auto nie ma aktualnego badania technicznego. Pojazd został usunięty z drogi. Do zdarzenia doszło we Władysławowie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy