Kronika policyjna 1 - 7 maja 2017

1 maja

Policjanci dostali zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna jeździ rowerem po ulicy. Na miejscu zastano mieszkańca gminy Sochaczew, który miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

Trzydziestoletni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Seat nie posiadając do tego uprawnień. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym, a pojazd usunięty administracyjnie z drogi. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.

 

2 maja

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Skoda mimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

 

3 maja

Nieznany sprawca podczas nieobecności domowników ukradł węgiel z szopy. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Nieznany sprawca urwał lusterko w pojeździe marki Skoda Octavia zaparkowanym na ul. Żeromskiego.

 

4 maja

Nieznany sprawca z nieustalonej przyczyny doprowadził do kolizji z unieruchomionym pojazdem marki Citroen. Do zdarzenia doszło na ul. Botanicznej.

Ochrona sklepu zgłosiła ujawienie sprawcy kradzieży sklepowej. Policjanci ukarali 20-letniego mieszkańca gminy Kampinos mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na al. 600-lecia.

 

5 maja

Nieznany sprawca uszkodził zaparkowany pojazd marki Skoda Superb poprzez urwanie lusterka i porysowanie powłoki lakieru. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

42-letni mężczyzna kierował rowerem w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promile. Policjanci sporządzili notatkę do wniosku o ukaranie. Do kontroli drogowej doszło w Paprotni.

 

6 maja

Mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem marki Volkswagen Polo znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Szymanowie.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault Clio. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło w miejscowości Granice.

 

7 maja

Mieszkaniec Lublina kierował pojazdem marki BMW  znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do kontroli drogowej doszło w Bielicach.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy