Kronika policyjna 8 - 13 maja 2017

8 maja

Kierująca pojazdem marki Ford Mondeo na skrzyżowaniu ulic nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu mężczyźnie kierującemu fordem focusem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Z powodu uszkodzeń powstałych w kolizji zatrzymano dowody rejestracyjne pojazdów.

22-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Ford Escort nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd został usunięty z drogi. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Farnej.

 

9 maja

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od przyczepy ciągnika siodłowego z powodu złego stanu technicznego. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Nieznany sprawca ukradł sześć par spodni ze sklepu przy ul. Warszawskiej.

 

10 maja

W Przejmie doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego dwie kobiety trafiły do szpitala. Wstępnie ustalono, że kierująca pojazdem marki Renault nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, zjechała na pobocze, gdzie pojazd dachował. Do szpitala trafiła kierująca i pasażerka auta.

47-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Astra mając ponad pół promila alkoholu w organizmie.

 

11 maja

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault Trafic. Okazało się, że mężczyzna ma czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Cyprianach.

Mieszkanka Brochowa podczas prac porządkowych w ogródku znalazła zapalnik pocisku artyleryjskiego. Policjanci powiadomili żołnierzy z Inowrocławia i zabezpieczyli znalezisko do czasu przybycia patrolu rozminowania.

 

12 maja

Mieszkaniec gminy Sochaczew powiadomił, że nieznany sprawca ukradł motorower. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Kierująca pojazdem marki Skoda nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z rowerzystą poruszającym się po ścieżce rowerowej. Do zdarzenia doszło na ulicy Staszica.

 

13 maja

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do kontroli drogowej doszło w Bielicach.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy