Kronika policyjna 12 - 18 czerwca 2017

12 czerwca

Policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna został zatrzymany na ul. Kozubowskiego.

W Nowej Suchej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Renault Megane. W trakcie czynności okazało się, że auto nie ma aktualnych badań technicznych i w związku z tym zatrzymano dowód rejestracyjny.

 

13 czerwca

W Topołowej na drodze krajowej nr 92 doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem marki Fiat Panda zjechał do przydrożnego rowu.

Mieszkaniec gminy Brochów niewłaściwie zabezpieczył swój pojazd marki Renault, który stoczył się wprost na opla astrę. Do zdarzenia doszło na ul. Kościuszki.

 

14 czerwca

Mieszkanka powiatu sochaczewskiego zgłosiła kradzież dwóch rowerów. Do zdarzenia doszło na ul. Reymonta.

Ochrona sklepu zgłosiła ujęcie dwóch nieletnich sprawców kradzieży. Policjanci przekazali nastolatków pod opiekę rodziców. Teraz za swój czyn będą musieli odpowiedzieć przed sądem rodzinnym i nieletnich. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.

 

15 czerwca

Mieszkaniec gminy Teresin kierujący pojazdem marki Ford Mondeo przekroczył dozwolona prędkość o więcej niż 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Szymanowskiej w Teresinie.

Mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem marki Daewoo nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawce wykroczenia nałożono mandat karny, a pojazd administracyjnie usunięto z drogi. Zatrzymano również dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

 

16 czerwca

Mieszkaniec gminy Sanniki kierował pojazdem marki Opel, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wjechał w pole. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Brzozowie.

W Famułkach Brochowskich doszło do włamania. Nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego skąd zabrał dwa głośniki.

 

17 czerwca

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Lupo podczas wysiadania z pojazdu zarysował drzwi opla astry. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

W Bielicach zatrzymano do kontroli drogowej kierowcę BMW. Powodem interwencji Policji było przekroczenie dozwolonej prędkości przez kierującego o więcej niż 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz sporządzili wniosek o ukaranie.

 

18 czerwca

Nieznany mężczyzna kierujący pojazdem marki Opel Vectra podczas wykonywanego manewru cofania uderzył w prawidłowo jadący pojazd Suzuki. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do zdarzenia doszło na Grunwaldzkiej.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motocyklem marki Honda. Okazało się, że mężczyzna ma 2 promile alkoholu w organizmie, nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami oraz jechał pojazdem bez kasku. Do zdarzenia doszło w Debówce.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy