Kronika policyjna 19 - 25 czerwca 2017

19 czerwca

Mieszkanka Sochaczewa kierująca pojazdem marki Ford Mondeo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z rowerzystą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Słowackiego.

Iłowscy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Iłowie na Rynku Staromiejskim.

 

20 czerwca

Na targowisku miejskim zatrzymano mężczyznę, który sprzedawał odzież z podrobionymi znakami różnych marek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, grozi mu do 2 lat więzienia.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault Master z powodu przekroczenia prędkości o 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Czerwonce Parcel.

 

21 czerwca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu Citroen Berlingo z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ulicy Sienkiewicza.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 50-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem marki Ford Mondeo znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki – Parcel.

 

22 czerwca

Kierująca pojazdem marki Opel Combo doprowadziła do kolizji z ciągnikiem siodłowym marki Daf. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od opla i nałożyli na sprawcę kolizji mandat karny. Do zdarzenia doszło w Karolkowie Szwarockim.

Policjanci dostali informację o mężczyźnie ujętym na kradzieży sklepowej. Na miejscu okazało się, że 37 – letni mężczyzna chciał ukraść piwo. Mundurowi nałożyli na niego wysoki mandat karny. Do zdarzenia doszło na Targowej.

 

23 czerwca

W Lubiejewie doszło do kolizji pojazdu marki BMW z psem, który wbiegł prosto pod jadący pojazd. Trwa postępowanie wyjaśniające.

36-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Daewoo Matiz znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do kontroli drogowej doszło na Traugutta.

 

24 czerwca

37-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował rowerem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło na Traugutta.

Na Traugutta doszło do kradzieży 2 tablic rejestracyjnych z pojazdu marki Chevrolet Aveo.

 

25 czerwca

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Daewoo Lanos, mimo iż miał wcześniej zatrzymane prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznana osoba dokonała uszkodzenia pojazdu marki Seat Altea. Do zdarzenia miało dojść na ul. Żeromskiego.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy