Kronika policyjna 26 czerwca - 2 maja 2017

26 czerwca

Policjanci zostali powiadomieni, że ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Patrol Policji ukarał mężczyznę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Mieszkaniec powiatu płockiego przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz ukarali mandatem karnym. Do kontroli drogowej doszło w Karłowie.

 

27 czerwca

Policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 42-letniego mieszkańca Sochaczewa, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Mężczyzna został doprowadzony do placówki penitencjarnej. Do zatrzymania doszło na ul. Pułaskiego.

Tego samego dnia, w ręce policjantów wpadł 41-latek poszukiwany listem gończym. Mundurowi zatrzymali go w miejscowości Kożuszki – Parcel.

 

28 czerwca

Policjanci zostali wezwani na al. 600-lecia, gdzie po północy miało dochodzić do zakłócania ciszy nocnej. Kobieta, która bardzo głośno słuchała muzyki, została ukarana mandatem karnym.

Mieszkanka gminy Nowa Sucha kierująca volkswagenem polo uderzyła w tył pojazdu marki Skoda Octavia. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do kolizji doszło na ul. Piłsudskiego.

 

29 czerwca

Policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu niewybuchu przy drodze gminnej w miejscowości Sianno. Mundurowi powiadomili o znalezisku jednostkę wojskowa w Inowrocławiu i zabezpieczyli miejsce do czasu przybycia saperów.

W Skutkach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Wstępnie ustalono, że 41-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn stracił panowanie nad pojazdem marki Ford Focus, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.

 

30 czerwca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Volkswagen Golf z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.

 

Dyżurny komendy odebrał zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, że w opuszczonej stodole widzi ogień. Natychmiast została poinformowana straż pożarna, która ugasiła palącą się oponę. Do zdarzenia doszło w Bronisławach.

 

1 lipca

Nieznany sprawca uszkodził drewniane drzwi wejściowe do domu. Do zdarzenia doszło w Brochowie.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej w jednym z marketów na al. 600-lecia w Sochaczewie. Sprawca, 41-letni obcokrajowiec został ukarany mandatem karnym gotówkowym.

 

2 lipca

Mieszkaniec powiatu mławskiego przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. zatrzymano mu prawo jazdy oraz ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Rybnie na Wyszogrodzkiej. Tego samego dnia i na tej samej ulicy, mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem marki Ford Focus nie posiadając do tego uprawnień. Mężczyznę ukarano mandatem karnym, a pojazd administracyjnie usunięto z drogi.

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował rowerem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyznę obowiązywał również czynny sądowy. Do zdarzenia doszło na ul. Płockiej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy