Kronika policyjna od 3 do 9 lipca

3 lipca

W Brochowie doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Policjanci, którzy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący pojazdem marki Skoda Felicia nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w opla astrę. Sprawcę zdarzenia drogowego ukarano mandatem karnym.

50 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Renault nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd usunięto z drogi, a sprawca został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki – Parcel.

4 lipca

W Kapturach doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 21 – letni mieszkaniec gminy Sanniki nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad autem, a następnie dachował. Sprawca zdarzenia drogowego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Do szpitala został przewieziony przewieziony pasażer fiata. Policjanci będą teraz ustalać dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Volkswagen Passat, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. 59 – letni mieszkaniec Sochaczewa jechał ulicą Olimpijską z prędkością 111km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy oraz ukarano mandatem karnym.


5 lipca

Kierujący zestawem pojazdów składającym się z ciągnika siodłowego marki Volvo i naczepy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do kolizji doszło w Wójtówce.


Mieszkaniec gminy Bolimów zgłosił, że nieznany sprawca oberwał lusterko i porysował lakier pojazdu Mazda 323. Do zdarzenia doszło na ulicy Sienkiewicza.


6 lipca

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Na miejscu ukarano sprawcę wykroczenia mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy 1 Maja.


Kierujący pojazdem marki Audi podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z autem marki Hyundai, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do kolizji doszło na ulicy Młynarskiej.


7 lipca

W Paprotni doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Policjanci ustalili, że 60 – letni mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem marki Mercedes i podczas wykonywania manewru cofania uderzył w forda. Okazało się, że kierowca mercedesa jest pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Nieodpowiedzialny zwolennik jazdy na „podwójnym gazie” będzie teraz odpowiadał przed sądem.


Kierujący busem podczas wykonywanego manewru skrętu w prawo doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Skoda, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Paprotni.


8 lipca

46 – letnia mieszkanka gminy Iłów kierowała pojazdem marki Mercedes i przekroczyła dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy i ukarano mandatem karnym. Do kontroli drogowej doszło w Piotrowie.


30 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Seat Ibiza nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny, a pojazd administracyjnie usunięto z drogi. Do zdarzenia doszło w Paprotni.


9 lipca

64 – letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Do kontroli drogowej doszło w miejscowości Kożuszki – Parcel.

Policjantka Posterunku Policji zauważyła, że mężczyzna spożywa alkohol w miejscu publicznym. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Szymanowie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy