Kronika policyjna od 10 do 16 lipca

10 lipca

22-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem pomimo braku uprawnień i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Audi A6. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

11 lipca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Peugeot z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło na Żyrardowskiej.

12 lipca

Mieszkanka gminy Teresin kierowała pojazdem marki Seicento znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenie doszło na Szymanowskiej.

 

14 lipca

Kierująca pojazdem marki Opel podczas wykonywania manewru cofania uderzyła w zaparkowane nissana. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

Policjanci zauważyli na ulicy Staszica leżącego mężczyznę. Ponieważ znajdował się on w okolicznościach zagrażających życiu, mężczyznę umieszczono w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

 

15 lipca

W Andrzejowie Daranowskim doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem Seat Toledo zjechał z drogi i potrącił 19 – letniego mężczyznę, który kosił trawę przed domem. Okazało się, że 42 – letni kierowca jechał na „podwójnym gazie. Badanie wykazało blisko promil alkoholu w organizmie. Potrącony 19 – latek został przetransportowany do szpitala. Trwa okoliczności tego zdarzenia.


16 lipca

Policjanci zostali powiadomieni, że mężczyzna spożywa alkohol pod sklepem. Na miejscu patrol policji ukarał sprawce wykroczenia mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Rynkowej w Teresinie.

Policjanci otrzymali informację, że ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Na miejscu nałożono na sprawcę mandat karny gotówkowy. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy