Kronika policyjna 23 - 29 lipca 2017

23 lipca

W rejonie dyskoteki w Rybnie czterech mężczyzn pobiło 39-letniego mieszkańca Rybna, po czym ukradli mu złoty łańcuszek z zawieszką i telefon komórkowy marki Samsung.

 

24 lipca

Jeden z pracowników supermarketu wykonywał obowiązki służbowe mając w organizmie promil alkoholu.

 

25 lipca

Policjanci z Posterunku w Iłowie zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Iłów poszukiwanego w celu odbycia kary w wymiarze 5 miesięcy pozbawienia wolności. 

 

W Sochaczewie podczas libacji alkoholowej 63-letni ojciec, mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie, ugodził nożem w łydkę swojego 33-letniego syna, który tez miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Sochaczewie, jego obrażenia nie zagrażają życiu.

 

26 lipca

W miejscowości Teresin policyjny patrol zatrzymał 31-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, u którego ujawnili torebkę foliową z zawartością marihuany.

Policjanci z posterunku z Teresina zatrzymali 37-letniego mieszkańca Sochaczewa oraz 21-letnią mieszkankę Sochaczewa, którzy dokonali kradzieży alkoholu na kwotę powyżej 700 złotych w jednym z magazynów na terenie Teresina.

 

27 lipca

Kilka minut przed godziną 20.00 dyżurny sochaczewskiej komendy otrzymał informację o leżącym mężczyźnie przy cmentarzu na al. 600-lecia. Przybyły na miejsce patrol ustalił tożsamość mężczyzny. Okazało się, że mężczyzna nie posiada stałego miejsca pobytu. Z uwagi na to, że był nietrzeźwy i znajdował się w sytuacji zagrażającej jego życiu i zdrowiu, funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do komendy policji do czasu wytrzeźwienia.

  

29 lipca

Policjanci patrolówki zatrzymali 19 letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy