Zaloguj się do konta

Kronika policyjna 23 - 29 lipca 2017

Redakcja
2017-07-31
Komunikaty

23 lipca

W rejonie dyskoteki w Rybnie czterech mężczyzn pobiło 39-letniego mieszkańca Rybna, po czym ukradli mu złoty łańcuszek z zawieszką i telefon komórkowy marki Samsung.

 

24 lipca

Jeden z pracowników supermarketu wykonywał obowiązki służbowe mając w organizmie promil alkoholu.

 

25 lipca

Policjanci z Posterunku w Iłowie zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Iłów poszukiwanego w celu odbycia kary w wymiarze 5 miesięcy pozbawienia wolności. 

 

W Sochaczewie podczas libacji alkoholowej 63-letni ojciec, mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie, ugodził nożem w łydkę swojego 33-letniego syna, który tez miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Sochaczewie, jego obrażenia nie zagrażają życiu.

 

26 lipca

W miejscowości Teresin policyjny patrol zatrzymał 31-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, u którego ujawnili torebkę foliową z zawartością marihuany.

Policjanci z posterunku z Teresina zatrzymali 37-letniego mieszkańca Sochaczewa oraz 21-letnią mieszkankę Sochaczewa, którzy dokonali kradzieży alkoholu na kwotę powyżej 700 złotych w jednym z magazynów na terenie Teresina.

 

27 lipca

Kilka minut przed godziną 20.00 dyżurny sochaczewskiej komendy otrzymał informację o leżącym mężczyźnie przy cmentarzu na al. 600-lecia. Przybyły na miejsce patrol ustalił tożsamość mężczyzny. Okazało się, że mężczyzna nie posiada stałego miejsca pobytu. Z uwagi na to, że był nietrzeźwy i znajdował się w sytuacji zagrażającej jego życiu i zdrowiu, funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do komendy policji do czasu wytrzeźwienia.

  

29 lipca

Policjanci patrolówki zatrzymali 19 letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany.

 

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc