Kronika policyjna 14 - 21 sierpnia 2017

14 sierpnia

W miejscowości Janów gm. Brochów jeden z mieszkańców na posesji ujawnił dwa pociski artyleryjskie z czasów II wojny światowej. Przybyły na miejsce pirotechnik z KPP Sochaczew potwierdził autentyczność pocisków. O zaistniałym fakcie powiadomiono jednostkę wojskową w Inowrocławiu, która przybyła i zabrała niewybuchy z posesji.

Policjanci patrolówki zatrzymali 48-letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

Nieznany sprawca dokonał kradzieży plecaka z zawartością pieniędzy i dokumentów wykorzystując nieuwagę 35letniego mieszkańca Sochaczewa który był w stanie nietrzeźwości i przebywał na plaży miejskiej. Apelujemy do osób przebywających w miejscach publicznych w dużych skupiskach ludzi o właściwe zabezpieczanie swojego mienia.

 

15 sierpnia

Jedna z mieszkanek Sochaczewa zgłosiła interwencję na 51-letnią kobietę, która awanturuje się na klatce schodowej. Przybyli na miejsce policjanci podjęli interwencję w stosunku do kobiety, która miała 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas wykonywania czynności służbowych kobieta znieważyła funkcjonariuszy będących na służbie. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 2 lat.

 

16 sierpnia

W miejscowości Żdżarów 50-letni mieszkaniec gminy Sochaczew przechodząc wraz z rowerem drogę w miejscu niedozwolonym wszedł wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Nissan, kierowany przez 31-letniego mieszkańca Sochaczewa. W wyniku zdarzenia nieprzytomnego pieszego karetka pogotowia przewiozła do szpitala, gdzie pozostał.

 

17 sierpnia

Funkcjonariusze Posterunku w Nowej Suchej zatrzymali 47-letnią mieszkankę gminy Nowa Sucha poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie do odbycia kary pozbawienia wolności na rok.

Na ul. Warszawskiej 60-letni mieszkaniec Sochaczewa mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie poruszając się chodnikiem, nagle wtargnął na jezdnię poza przejściem dla pieszych pod prawidłowo jadący pojazd marki Ford, kierowany przez 33-letnią mieszkankę gminy Młodzieszyn. Pieszego z ogólnymi obrażeniami ciała i podejrzeniem złamania ręki karetka pogotowia przewiozła do szpitala.

 

19 sierpnia

Na ul. Traugutta policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Renault, mając ponad promil alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

 

21 sierpnia

W miejscowości Paprotnia nieznani sprawcy włamali się do budynku, skąd dokonali kradzieży pojazdu marki Subaru Forester wraz z kluczykami o znacznej wartości.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy