Kronika policyjna 20 - 27 sierpnia 2017

20 sierpnia

Na ul. Piłsudskiego nieznany sprawa dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych z pojazdu marki Ford na szkodę 36-letniego mieszkańca Sochaczewa.

 

21 sierpnia

50-letni mieszkaniec Gostynina w miejscowości Karłowo kierując pojazdem marki Ford w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o ponad 50km/h. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy oraz skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

50-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował motorowerem marki Romet, mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kierującego zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.

 

22 sierpnia

Mieszkanka Teresina zgłosiła, że nieznany sprawca z niezamkniętego garażu dokonał kradzieży laptopa marki Hewlerd oraz wiertarki.

 

23 sierpnia

W miejscowości Teresin nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki Kross na szkodę mieszkanki Teresina.

W miejscowości Nowy Kozłów dokonano zatrzymania 55-letniego mężczyzny poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Warszawie do odbycia 3,5 letniego wyroku pozbawienia wolności.

 

24 sierpnia

W miejscowości Młodzieszyn 32-letni obywatel Ukrainy wyszedł zza stojącego na poboczu pojazdu, wprost pod nadjeżdżający pojazd Opel Astra kierowany przez 38-letnią mieszkankę gminy Sochaczew. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej pieszy zmarł.

19-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierując pojazdem marki Opel w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa pieszemu, który znajdował się na przejściu dla pieszych, doprowadził do potrącenia małoletniej 13-letniej mieszkanki Sochaczewa. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Warszawie.

W miejscowości Iłów funkcjonariusze wydziału Kryminalnego podczas czynności służbowych w pojeździe VW Golf ujawnili torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. 29-letniego mieszkańca Sochaczewa zatrzymano do wyjaśnienia.


25 sierpnia

W miejscowości Feliksów 54-letni mieszkaniec Sochaczewa podczas prac budowlanych w wyniku złamania się deski spadł na konstrukcję rusztowania, a następnie na ziemię. W wyniku czego doznał urazu klatki piersiowej i z podejrzeniem złamania żeber został przewieziony do szpitala. O zdarzeniu została powiadomiona prokuratura oraz państwowa inspekcja pracy w Płocku.

89-letni mieszkaniec Sochaczewa złożył zawiadomienie, iż pod pozorem pozostawienia paczki i gotówki dla jednego z sąsiadów wpuścił do mieszkania dwie kobiety, które poprosiły go o rozmienienie banknotu 200-złotowego, czym ujawniły miejsce przechowywania przez mężczyznę pieniędzy. Wykorzystując nieuwagę starszej osoby kobiety dokonały kradzieży pieniędzy znacznej wartości oraz zbioru srebrnych monet.

 

26 sierpnia

34-letni obywatel Ukrainy kierował pojazdem marki VW Golf mając prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano prawo jazdy.

 

27 sierpnia

O godzinie 4.00 na ul. Warszawskiej policjanci patrolówki zatrzymali dwóch nastolatków, którzy posiadali przy sobie marihuanę. Mężczyzn zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

O godzinie 14.00 policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie torebkę foliową z zawartością amfetaminy.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy