Kronika policyjna 29 sierpnia - 4 września 2017

 

29 sierpnia

Na ulicy Kozubowskiego kierująca motorowerem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Audi. Sprawcę ukarano mandatem karnym oraz zatrzymano dowód rejestracyjny od jednośladu z powodu uszkodzeń powstałych podczas zdarzenia.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznani sprawcy dostali się do wnętrza zamkniętej posesji i uszkodzili drzwi wejściowe, okna oraz innego wyposażenia budynku. Do zdarzenia doszło na ulicy Gawłowskiej.

Policjanci dostali zgłoszenie, że pijany ojciec zajmuje się małym dzieckiem. Na miejscu zastano 34-letniego mężczyzny, który mając dwa promile alkoholu w organizmie zajmował się swoją 2-letnią córką. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanym przez chorzowski sąd. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie, a dziecko zostało przewiezione do szpitala. Do zdarzenia doszło w Iłowie.

 

30 sierpnia

Policjanci przyjęli zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł torbę pozostawioną przy rowerze. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło na Piłsudskiego.

 

31 sierpnia

Policjanci zostali powiadomieni przez ochronę o kradzieży sklepowej. Na miejscu ukarali sprawcę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Policjanci Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii zatrzymali 15-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego w Warszawie.

 

1 września

Mieszkaniec powiatu płockiego nie dostosował prędkości do warunków na drodze i zjechał do rowu. W wyniku zdarzenia, 44-letnia pasażerka została zabrana do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło w Giżyczkach.

Obsługa sklepu zgłosiła kradzież, której dokonał mieszkaniec województwa łódzkiego. Policjanci ukarali sprawcę wykroczenia wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

 

02 września

Policjanci dostali zgłoszenie, że przed sklepem leży nieprzytomna osoba. Na miejscu zastali nietrzeźwego mężczyznę, którego doprowadzili do miejsca zamieszkania. Do interwencji doszło na ulicy Pokoju.

Policjanci ukarali mandatem karnym sprawcę kradzieży gwoździ. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

 

03 września

Mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków i uderzył w znak drogowy. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Żeromskiego.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że po ulicy chodzą trzy byki. Właściciela zwierząt ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

 

04 września

Siedemnastolatek kierował pojazdem marki BMW nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd usunięto z drogi administracyjnie. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Grunwaldzkiej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy