Kronika policyjna 5 - 10 września 2017

5 września

Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił, że na jednym z portali internetowych kupił zderzak, lecz pomimo zapłaty, nie otrzymał towaru.

Policjanci dostali zgłoszenie, że na al. 600-lecia leży mężczyzna. Funkcjonariusze przekazali go pod opiekę załodze karetki pogotowia.

 

6 września

Na Warszawskiej doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Kierująca pojazdem marki Mino Cooper nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do zderzenia z BMW, które następnie uderzyło w Audi. Do szpitala została przetransportowana 34-letnia kobieta kierująca BMW.

Policjanci zostali powiadomieni, że mieszkaniec Sochaczewa kupił okulary do konsoli, lecz sprzedający mimo wpłaty pieniędzy, nie wstał zamówionego towaru.

 

7 września

Nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony w klatce bloku przy ul. Reymonta.

Na Staszica doszło do kolizji z udziałem pijanego kierowcy. Ustalono, że 45-letni sochaczewianin kierujący pojazdem marki Opel Omega uderzył w zaparkowanego volkswagena. Sprawca zdarzenia drogowego miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy, a pojazd odholowano na parking depozytowy.

 

8 września

Policjanci zostali poinformowani, że nieznani sprawcy włamali się do pomieszczenia, skąd zaprali laptopa i elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło na Działkowej.

Mieszkaniec gminy Nowa Sucha powiadomił, że znalazł na polu pocisk z czasów II wojny światowej. Na miejsce został skierowany policjant po specjalistycznym przeszkoleniu. Znalezisko miało 43x12 cm. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Szlacheckim.

 

9 września

Policjanci zostali powiadomieni, że ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży alkoholu. Na miejscu ukarano mężczyznę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Kierujący ciągnikiem rolniczym w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Żdżarowie.

 

10 września

50-letni mieszkaniec Sochaczew kierował pojazdem marki Renault Twingo bez wymaganych uprawnień i znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło na ulicy Harcerskiej.

Mieszkanka Sochaczewa kierująca pojazdem marki Skoda Octavia nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu na rondzie i doprowadziła do kolizji z motocyklem marki Yamaha. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy