Kronika policyjna 25 września - 1 października 2017

25. września

Nieznany sprawca wszedł do otwartej komórki i ukradł elektronarzędzia o wartości kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło na ul. Litewskiej.

68-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Citroen Jumper mimo cofniętych uprawnień na podstawie decyzji administracyjnej. Do kontroli drogowej doszło na ul. Gawłowskiej.

 

26 września

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdami marki Opel i Toyota, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Warszawskiej.

56-letni mieszkaniec gminy Teresin kierował motocyklem marki nie posiadając do tego uprawnień i mając ponad 1,8 promila w organizmie. Ponadto mężczyzna przekroczył również dozwoloną prędkość. Do zdarzenia doszło na ulicy Szymanowskiej.

 

27 września

Na ulicy Pokoju doszło do kradzieży sklepowej. Sprawca kradzieży alkoholu został ukarany mandatem karnym.

Nieznany sprawca ukradł 60 litrów paliwa z ciągnika zaparkowanego na terenie jednej z posesji na terenie miejscowości Bronisławy.

 

28 września

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od opla z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Gawłowskiej.

Kierujący pojazdem marki przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

 

29 września

Kierujący pojazdem marki Fiat Ducato podczas wykonywania manewru skrętu doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Seat. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Starym Dębsku.

57-letni mężczyzna kierował mercedesem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazał ponad 1 promila. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło w Brochowie.

 

30 września

Na targowisku miejskim doszło do kradzieży kieszonkowej. Nieznany sprawca ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami należącymi do 77-letniej kobiety.

Na ulicy Żeromskiego doszło do włamania do mieszkania. Nieznani sprawcy ukradli pieniądze i biżuterię.

 

01 października

57-letni mężczyzna kierował rowerem pomimo czynnego zakazu sądowego. Kierowca jednośladu był pijany, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Kątach.

47-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Opel Astra nie posiadając wymaganych uprawnień. Do zdarzenia doszło w Iłowie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy