Kronika policyjna 2 - 5 października 2017

2 października

27-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem marki Citroen w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w ogrodzenie. Do zdarzenia doszło w Żdżarowie.

Policjanci dostali zgłoszenie, że przed klatką bloku przy ulicy Grunwaldzkiej leży mężczyzna. Na miejscu zastano nietrzeźwego 50-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, którego karetka pogotowia zabrała do szpitala.

 

3 października

21-letnia mieszkanka gminy Brochów kierująca fordem focusem, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Lublin. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym i zatrzymano dowody rejestracyjne od pojazdów z uwagi na uszkodzenia powstałe w zdarzeniu. Do zdarzenia doszło w Kamionie.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Seat Cordoba. Okazało się, że mężczyzna jechał samochodem znajdując się w stanie po zażyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło w Kamionie.

 

4 października

Mieszkaniec powiatu płockiego kierował pojazdem marki Opel Astra nie posiadając do tego uprawnień. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym, a pojazd usunięto z drogi administracyjnie. Do kontroli drogowej doszło w Rybnie.

Policjanci przyjęli zawiadomienie, że osoby opiekujące się starszą kobietą ukradły wartościowe pamiątki. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

5 października

Mieszkaniec gminy Baranów kierował pojazdem marki Renault Laguna mimo czynnego zakazu wydanego przez sąd. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Teresina. Do zdarzenia doszło w Pawłówku.

Nieznani sprawcy ukradli kosiarkę spalinową z niezabezpieczonego pomieszczenia. Do zdarzenia doszło w Starych Paskach.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy