Kronika policyjna 9-15 października

9 października

W Wężykach doszło do kolizji dwóch samochodów z sarną. Zwierzę wybiegło na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód marki Audi A8 i potrącone uderzyło w auto marki Toyota Avensis.

Nieznany sprawca wybił szybę w pojeździe marki Suzuki i ukradł kamerę samochodową. Do zdarzenia doszło na ulicy Kochanowskiego. Policjanci przypominają, żeby nie zostawiać wartościowych przedmiotów w aucie.

 

10 października

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu Volkswagen Passat z powodu pękniętej szyby czołowej. Do kontroli drogowej doszło na ul. Piłsudskiego.

Policjanci zostali poinformowani, że mieszkaniec powiatu sochaczewskiego kupił za pośrednictwem portalu internetowego cztery opony wraz z felgami aluminiowymi, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

 

11 października

Mieszkaniec gminy Rybno zgłosił, że nieznany sprawca ukradł walizkę z zawartością przyborów do pielęgnacji paznokci. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Policjanci zatrzymali młodego mieszkańca gminy Nowa Sucha zgodnie z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać karę pozbawienia wolności.

 

12 października

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Skoda Fabia z powodu złego stanu technicznego pojazdu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki – Kolonia.

Policjanci z sochaczewskiej drogówki, podczas przeprowadzanej kontroli drogowej ujawnili pojazd  marki Volvo poszukiwany przez Komisariat Policji Wrocław Leśnica w związku z przywłaszczeniem. Auto zostało odholowane na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki – Wieś.

 

13 października

Policjanci zatrzymali 16-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Do zatrzymania doszło na ulicy Grunwaldzkiej.

Zwolennicy jednej z drużyn piłkarskich uszkodzili ogrodzenie poprzez umieszczenie na nim napisu. Do zdarzenia doszło na ulicy Długiej.

 

14 października

Nieznani sprawcy uszkodzili powłokę lakierniczą na całej długości pojazdu marki Ford Focus. Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym parkingu przy ul. Dywizjonu 303.

Mieszkaniec gm. Młodzieszyn kierujący pojazdem Opel Vectra doprowadził do kolizji z pojazdem marki Volkswagen Transporter. Do zdarzenia doszło w Witkowicach. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

 

15 października

22-letnia mieszkanka powiatu łowickiego kierowała pojazdem marki Renault Clio znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Rybnie.

Policjanci zatrzymali 46-letnią mieszkankę Sochaczewa w związku z sądowym nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Kobieta wpłaciła jednak grzywnę i w związku z tym została zwolniona.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy