Kronika policyjna 16 - 22 października 2017

16 października

20-letni mieszkaniec gminy Iłów kierując ciągnikiem siodłowym marki Renault nie dostosował prędkości na drodze i uderzył w tył ciągnika rolniczego. 65 – latek został zabrany do szpitala w Warszawie przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Postępowanie prowadzą iłowscy policjanci. Do zdarzenia doszło w Krzyżyku Iłowskim.

W Tułowicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Na miejscu ustalono, że 40 – letni mieszkaniec gminy Brochów kierował motorowerem mając 2 promile alkoholu w organizmie i posiadając czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz będzie odpowiadał za kierowanie w stanie nietrzeźwości i niezastosowanie się do wyroku sądu.

 

17 października

Nieznany sprawca wybił tylną szybę w pojeździe marki BMW. Do zdarzenia doszło na ulicy Staszica.

Kierujący ciągnikiem rolniczym doprowadził do zderzenia z pojazdem osobowym marki Audi. Do kolizji doszło w Karolkowie Rybnowskim.

 

18 października

Policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 37 – letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie trzech zarządzeń sądu do odbycia kary w zakładzie karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Polnej.

Kierujący pojazdem marki Nissan zatankował LPG i odjechał ze stacji paliw nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło na ulicy Wyszogrodzkiej.

 

19 października

Nieznany sprawca przywłaszczył portfel z zawartością z zawartością euro, który został pozostawiony na ladzie. Do zdarzenia doszło w Rybnie.

Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Baranów przy których znaleziono trzy torebki z amfetaminą. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

 

20 października

W Dachowej, na terenie jednej z posesji ujawniono dwa niewybuchy. Pirotechnik z sochaczewskiej komendy potwierdził, że są to dwa moździerzowe pociski pochodzące z czasów wojny. O znalezisku poinformowano jednostkę wojskową w Inowrocławiu. Do czasu przyjazdu żołnierzy, niewybuchy zabezpieczyli policjanci z tutejszej jednostki.

Nieznany sprawca uszkodził powłokę lakierniczą dwóch elementów pojazdu marki Peugeot 301. Do uszkodzenia mienia doszło na ulicy Inżynierskiej.

 

21 października

W Andrzejowie Duranowskim doszło do kolizji drogowej. Kierujące peugeotem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył matiza. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne od pojazdów z powodu uszkodzeń powstałych z kolizji.

Kierujący pojazdem marki Toyota z sochaczewskimi numerami rejestracyjnymi uderzył w pojazd marki Volkswagen i odjechał z miejsca zdarzenia.

Mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował pojazdem marki Skoda Octavia znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 1,5 promila. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania nieodpowiedzialnego mężczyzny doszło w Nowej Suchej.

 

22 października

26-letnia obywatelka Ukrainy kierowała pojazdem marki Peugeot znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1,7 promila. Kierującą zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Zatrzymano jej również ukraińskie prawo jazdy. Do zatrzymania doszło na ulicy Chodakowskiej.

Policjanci zatrzymali do kontrolo drogowej kierującego pojazdem marki Fiat 500. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o  50 km/h. Zatrzymano mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy