Kronika policyjna 23 - 29 października 2017

23 października

Podczas legitymowania 23-latka policjanci znaleźli u niego torebkę foliową z zawartością zielonego suszu. Do zdarzenia doszło na al. 600-lecia. Policjanci przypominają, że w Polsce posiadanie środków odurzających jest zakazane i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Kierujący pojazdem marki Subaru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z oplem. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

 

24 października

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Fiat Punto. Okazało się, że pojazd nie ma aktualnych badań technicznych, więc dowód rejestracyjny został zatrzymany.

Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 28-letniego mężczyznę, który kierował volkswagenem. W trakcie czynności ustalono, że mieszkaniec Sochaczewa nie posiada uprawnień do kierowania oraz prowadził pojazd znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Pojazd został odholowany na parking depozytowy. Okazało się również, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie zarządzenia sądu w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

Po wykonaniu niezbędnych czynności, 28-latek został doprowadzony do zakładu karnego.

Do kontroli drogowej doszło na al. 600-lecia.

 

25 października

Policjanci otrzymali informację, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Fiat Seicento. Do zdarzenia doszło na ulicy Zawadzkiego.

Policjanci odebrali zgłoszenie o zakłóceniu spokoju mieszkańcom jednego z bloków przy Al. 600-lecia. Kobieta, która dopuściła się wykroczenia została ukarana mandatem karnym.

 

26 października

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję zatrzymali 42-letnią kobietę u której znaleźli ponad 13 tysięcy papierosów bez polskich znaków akcyzy. Do zatrzymania doszło na Al. 600-lecia.

26-letnia kobieta zgłosiła, że  nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem marki Mazda 3, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. . Do stłuczki doszło na ul. Grabskiego.

 

27 października

17-letni mieszkaniec gminy Bolimów kierowała motorowerem nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd usunięto administracyjnie na parking depozytowy. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Towarowej.

42-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Peugeot mimo cofniętych na drodze administracyjnej uprawnień do kierowania. Pojazd usunięto na parking depozytowy. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.  Do zdarzenia doszło na Gawłowskiej.

 

28 października

Policjanci dostali zgłoszenie, że ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Na miejscu odzyskano skradzione produkty, a sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Giżycach.

 

29 października

29 -letni mieszkaniec gminy Iłów kierował pojazdem marki Volkswagen Passat nie posiadając wymaganych uprawnień. Kierującego ukarano mandatem karnym, a pojazd odholowano na parking depozytowy. Do kontroli drogowej w Giżycach.

W Chrzczanach doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 47-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego kierujący pojazdem marki Skoda, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył skręcającego w lewo volkswagena LT, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia, 47-latek został przewieziony do szpitala. Zatrzymano również dowodu rejestracyjne od obydwu pojazdów.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy