Kronika policyjna 30 października - 5 listopada 2017

30 października

70-letni mieszkaniec województwa opolskiego kierował pojazdem marki Volkswagen Golf doprowadził do kolizji z fiatem Seicento. Sprawcę ukarano mandatem karnym oraz zatrzymano dwa dowody rejestracyjne. Do zdarzenia doszło na ulicy Szymanowskiej.

Policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 20-letniego mężczyznę przy którym znaleziono lufkę nabitą marihuaną i dwie torebki foliowe z amfetaminą. Sochaczewianin odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na Pasażu Duplickiego.

 

31 października

Policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 15-letniego mieszkańca gminy Kampinos przy którym znaleźli marihuanę. Do zdarzenia doszło na ulicy Moniuszki.

Nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego skąd ukradł pieniądze i elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w miejscowości Uderz.

 

1 listopada

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ulicy Parkowej.

Nieznani sprawcy włamali się do piwnicy bloku przy ulicy Żeromskiego, skąd ukradli skrzynkę z narzędziami, urządzenia elektryczne i oświetlenie łazienki.  

 

2 listopada

Kierujący pojazdem marki Mitsubishi Carisma zaparkował pojazd w bramie wjazdowej posesji. Pojazd został usunięty administracyjnie. Do zdarzenia doszło na ulicy Wojska Polskiego.

25-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Skoda znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Mieszka I.

 

3 listopada

W Kamionie doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Od Scani oderwało się koło i uderzyło w Fiata Cinquecento. Od pojazdu zatrzymano dowód rejestracyjny.

44-letnia kierująca pojazdem marki Volkswagen Bora doprowadziła do zderzenia z volkswagenem passatem. W wyniku tego zdarzenia  18-letnia pasażerka drugiego pojazdu została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło w Brzozowcu.

 

4 listopada

33-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Volkswagen Passat znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Do kontroli drogowej doszło w Kuznocinie.

Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 17-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Do zatrzymania doszło na ul. M. Skłodowskiej -Curie.

 

5 listopada

33-letni mieszkaniec Sochaczewa prowadził pojazd marki Saab mimo cofniętych uprawnień do kierowania. Pojazd usunięto administracyjnie. Do kontroli drogowej doszło w Mokasie.

Kierujący pojazdem marki Toyota Yaris nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Scania. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy