Kronika policyjna 6 - 12 listopada 2017

6 listopada

Kierujący pojazdem marki Toyota Yaris nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z pojazdem ciężarowym marki Scania. Od toyoty zatrzymano dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

45-letni mężczyzna kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 3 promili. Do kontroli drogowej doszło w Janowie w gm. Młodzieszyn.

 

7 listopada

Nieznany sprawca ukradł wkrętarkę akumulatorową o wartości kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło na ulicy Inżynierskiej.

Podczas kontroli drogowej pojazd marki Mercedes okazało się, że kierowca jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Wejherowie do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do zakładu karnego. Pojazd usunięto z drogi. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

 

8 listopada

Nieznany sprawca uszkodził powłokę lakierniczą drzwi pojazdu Toyota Corolla. Do zdarzenia doszło na Żeromskiego.

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne z pojazdu marki Peugeot 206. Do zdarzenia doszło na ul. H. Sienkiewicza.

 

9 listopada

15-letni mieszkaniec miasta został przyłapany na kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn zgłosił, że zwrócił towar zakupiony za pośrednictwem jednego z portali i do chwili obecnej nie otrzymał zwrotu pieniędzy.

 

10 listopada

29-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego kierował pojazdem marki Hyundai przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i nałożyli mandat karny. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.

Mieszkanka gminy Rybno zgłosiła, że za pośrednictwem portalu aukcyjnego kupiła płaszcz, ale nie otrzymała zamówionego towaru.

 

11 listopada

Nieznany sprawca ukradł portfel pozostawiony w szafce pracowniczej. Do zdarzenia doszło na Olimpijskiej.

W Paprotni doszło do potrącenia pieszego. Policjanci ustalili, że 55-letni mieszkaniec gminy Teresin, który kierował Mitsubishi, potrącił na przejściu dla pieszych obywatela Ukrainy. Mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala w Sochaczewie. Do wypadku doszło na ul. o. Maksymiliana Kolbego. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

 

12 listopada

47-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Toyota Yaris i w wyniku niedostosowania prędkości stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożny znak. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

41-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Fiat Punto znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili i posiadając czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło w Kozłowie Szlacheckim.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy