Kronika policyjna 4 - 10 grudnia 2017

4 grudnia

35-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Fiat Ducato znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło na ul. Młynarskiej.

Nieznany sprawca oblał farbą pojazd marki Renault Megane. Do zdarzenia doszło na ul. Żwirki i Wigury.

 

5 grudnia

Mieszkanka gminy Sochaczew zgłosiła, że kupiła meble na jednym z portali internetowych i pomimo wpłaty pieniędzy do tej pory nie otrzymała zamówionego towaru.

W Konarach doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Na miejscu ustalono, że 68-letni mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem marki Toyota i mający ponad 2 promile alkoholu w organizmie doprowadził do kolizji z Volkwagenem Golfem.

 

6 grudnia

48-letni mężczyzna kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 3 promili i czynnym zakazem wydanym przez sąd. Do zdarzenia doszło w Brakach.

Nieznany sprawca wybił szybę i wgniótł drzwi w pojeździe  Hyundai Getz. Do zdarzenia doszło na ul. Chopina.

 

7 grudnia

Kierujący pojazdem marki Seat Leon chcąc uniknąć zderzenia z zającem zjechał do rowu. Do kolizji doszło w Szymanowie.

 

8 grudnia

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Warszawskiej.

 

9 grudnia

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne z pojazdu marki Volkswagen Passat zaparkowanego na ulicy Żyrardowskiej.

 

30-letni mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że za pośrednictwem portalu aukcyjnego kupił telefon komórkowy, lecz do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.

 

10 grudnia

32-letni obywatel Ukrainy kierował pojazdem marki Mitsubishi Carisma, znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili i uderzył w przydrożny słup z oświetleniem. Pojazd odholowano na parking, a kierowcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Zatrzymano dowód rejestracyjny od pojazdu i ukraińskie prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Paprotni. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy