Kronika policyjna 13-19.05

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 13-19.05 Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

13.05. 


32-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Alfa Romeo znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Pijany kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do kontroli drogowej doszło w miejscowości Czyste. 


Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Gawłowskiej na pasie ruchu leży mężczyzna. Na miejscu okazało się, że 61 – letni mieszkaniec Sochaczewa jest pijany i ma prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi doprowadzili go do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodzinie. 


14.05. 


Kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z seatem. Policjanci ustalili, że sprawcę kolizji drogowej obowiązuje sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Konarach. 


64 – letni mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki Renault Trafic, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło w Wólce Smolanej. 


15.05. 


Policjanci zatrzymali 28 – letniego mieszkańca Sochaczewa przy którym znaleźli zawiniątko z zielonym suszem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza. 


Nieznany sprawca ukradł tuje należące do mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Lubiejewskiej. 


16.05. 


Policjanci zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Wiskitek, który posiadał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej. 


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 38 – letniego mężczyznę kierującego pojazdem marki Peugeot 206. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Auto usunięto na koszt właściciela, a na mężczyznę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Plecewicach. 


17.05. 


Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że kobieta innej narodowości ukradła jej pieniądze z portfela. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego. 


Policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce. 


18.05. 


Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła, że kupiła przez internet bluzę wartą kilkaset złotych i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru. 


Nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą pojazdu marki Audi. Do zdarzenia doszło w Teresinie. 


19.05. 


Nieznany sprawca ukradł zegarek męski, videorejestrator i ładowarkę z pojazdu marki Peugeot. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim. 


Nieznany sprawca kierujący pojazdem marki Mazda doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Peugeot i odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Towarowej. mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy