Kronika policyjna 27.05-02.06

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 27.05-02.06 Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

27.05. 


Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieustalony sprawca przywłaszczył jej telefon marki Samsung. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej. 


Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu Volkswagen Bora z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ul. Gawłowskiej. 


28.05. 


Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą pojazdu marki BMW. Do zdarzenia doszło w Kaźmierowie. 


Mieszkaniec Sochaczewa kierował oplem pomimo cofniętych uprawnień. Do kontroli drogowej doszło na ul. 1 Maja. 


29.05. 


Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli fiata kierowanego przez 28 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Okazało się, że mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu oraz nie posiada uprawnień do kierowania. Mundurowi sporządzili notatkę do wniosku o ukrananie do sądu. Do zdarzenia doszło w Kościelnej Górze. 


Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 19 – letnią kobietę przy której znaleźli marihuanę. Do zdarzenia doszło na ul. Fabrycznej. 


30.05. 


Kierujący rowerem doprowadził do kolizji z pojazdem marki Hyundai Tucson. Do zdarzenia doszło przy Placu Kościuszki. 


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą pojazdem marki Ford Focus. Okazało się, że 36 – letnia mieszkanka gminy Nowa Sucha nie posiada uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło na ul. Boryszewskiej. 


31.05. 


Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł jedną tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Toyota Corolla. Do zdarzenia doszło w Budkach Piaseckich. 


Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 49 – letniego kierowcę opla. Okazało się, że mężczyzna prowadził auto znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,7 promila alkoholu. Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło na ul. Botanicznej. 


1.06. 


Mieszkaniec Sochaczewa kierował Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że 59 – letni mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy, a następnie osadzono w policyjnym areszcie. Do kontroli drogowej doszło na ul. Głowackiego. 


Mieszkaniec gminy Kampinos zaparkował pojazd marki Kia blisko torów kolejki wąskotorowej co uniemożliwiło przejazd wagonom. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego. 


2.06. 


Mieszkanka gminy Sochaczew, pomimo braku uprawnień kierowała pojazdem marki Volkswagen Passat. Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do kolizji z ogrodzeniem. Pojazd usunięto na koszt właściciela, natomiast na 26 – latkę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia. 


Nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony na parkingu. Do zdarzenia doszło w Budkach Piaseckich.   mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy