Kronika policyjna 3-6.06

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 3-6.06 Wypadki sochaczew

3.06.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf nie dostosował prędkości do warunków na drodze i zjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło w Januszewie.


W Starym Dębsku doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Policjanci wstępnie ustalili, że 64 – letni mężczyzna jechał niewłaściwą stroną drogi i podczas skrętu w prawo doprowadził do zderzenia z naczepą ciągnika siodłowego. Rowerzysta został przewieziony do szpitala. Z powodu utrudnień na drodze wprowadzono ruch wahadłowy.


4.06.


42 – letnia kobieta kierowała pojazdem marki Fiat znajdując się w stanie nietrzeźwości i podczas cofania doprowadziła do zderzenia ze skodą. Badanie wykazało, że kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie. Została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Pocztowej w Teresinie.


Mundurowi dostali zgłoszenie, że na polu w Nowej Suchej znaleziono niewybuch. Policyjny pirotechnik potwierdził, że znalezisko to pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu żołnierzy.


5.06.


Kierujący pojazdem marki Ford nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 58 – letnią rowerzystką. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Do wypadku doszło na ul. Teresińskiej.


Nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Polonez. Do kolizji doszło na ul. Żeromskiego.


6.06.


Mieszkanka Teresina powiadomiła, że na jednym z portali sprzedażowych kupiła sukienki warte kilkaset złotych i mimo zapłaty nie otrzymała zamówionego towaru.


Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznani sprawcy włamali się na jej konto na portalu aukcyjnym i próbowali robić zakupy.  mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy