Kronika policyjna 24-27.06

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 24-27.06 Rozboje, napady, przemoc sochaczew

24.06.

Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Fiat Punto zaparkowanego w Czerwonce Parcel.

Nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy marki Huawei należący do 27 – letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w Rybnie.

25.06.

W Sielicach doszło do kolizji pojazdu osobowego z łosiem, który wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżające BMW. Lekarz weterynarii uśpił poważnie ranne zwierzę. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od auta z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji.

15 – letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn jechał rowerem i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu fiatowi. Do kolizji doszło w Kamionie Małym.

26.06.

Nieznany sprawca ukradł z placu budowy 120 m kabla elektrycznego. Do kradzieży doszło w Feliksowie.

Policjanci z Młodzieszyna zatrzymali 60 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a później do placówki penitencjarnej. Do zatrzymania doszło w Janowie.

27.06.

Na drodze krajowej nr 50 w Bielicach doszło do groźnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarowym manem nie zatrzymał się przed pojazdami stojącymi na "pięćdziesiątce" w związku z wprowadzonym tam ruchem wahadłowym. Ciężarówka uderzyła w tył Renault Kangoo wpychając auto pod naczepę volvo. Utrudnienia na drodze krajowej nr 50 trwały kilka godzin. Teraz policjanci z sochaczewskiej komendy będą ustalać dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł rower Merida. Do zdarzenia doszło na Placu Kościuszki.


mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy