Kronika policyjna 01-07.06

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 01-07.06 Wypadki sochaczew

01.07.

Kobieta kierująca BMW doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Volkswagen Passat, a następnie odjechała. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.


Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Seat Cordoba. Auto nie posiadało wymaganych badań technicznych.


02.07.


W Teresinie na ul. Granicznej doszło do włamania. Nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego skąd ukradł pieniądze.


Kierujący motocyklem marki Honda Shadow nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z toyotą. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło na ul. Warszawskiej.


03.07.


Policjanci zostali poinformowani, że nieznany sprawca ukradł 80 litrów oleju napędowego z ciągników oraz osprzętu rolniczego. Do zdarzenia doszło w Brakach.


Do sochaczewskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który znalazł portfel na ul. 15 Sierpnia. Portfel z pieniędzmi i dokumentami trafiły do właściciela.


04.07.


Mieszkaniec Sochaczewa kierował BMW znajdując się w stanie nietrzeźwości i pomimo czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila. Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło na Al. 600 – lecia.


Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Opel Astra. Auto było zaparkowane w Paprotni na ul. Sochaczewskiej.


05.07.


W Karolkowie Szwarockim doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z peugeotem.  W wyniku tego zdarzenia, kierująca i dwoje pasażerów trafiło do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.


Mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował volkswagenem pomimo czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło na ul. Staszica.


06.07.


Nieznani sprawcy włamali się do garażu skąd ukradli przewód spawalniczy, silniki elektryczne, a także narzędzia. Do zdarzenia doszło w Chodakówku.


Policjanci zatrzymali 28 – letniego mieszkańca gminy Rybno, który posiadał przy sobie marihuanę. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.


07.07.


Kierujący pojazdem marki Volkswagen najechał na rogatki kolejowe, a następnie oddalił się z miejsca. Do zdarzenia doszło w Zakrzewie.


Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 33 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. Otwartej.




mł. asp. Agnieszka Dzik

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy