Kronika policyjna 08 - 15.07.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 08 - 15.07.2019 Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

08.07.

Mieszkaniec gminy Bolimów ukradł kawę i dwa piwa, które wypił na terenie sklepu. Policjanci sporządzili notatkę do wniosku o ukaranie. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

Mieszkanka gminy Sochaczew kupiła przez Internet sukienkę wartą kilkaset złotych, lecz nie otrzymała zamówionego towaru.


09.07.

Nieznany sprawca ukradł portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów należących do 61 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Do przestępstwa doszło na ul. Pokoju.


Mieszkanka gminy Brochów kierowała pojazdem marki Subaru i chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, zjechała do rowu i dachowała. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło w Tułowicach.


10.07.

Nieznany sprawca ukradł z otwartego samochodu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Do kradzieży doszło w Teresinie na ul. Szymanowskiej.


Mieszkanka Błonia zgłosiła, że nieznany sprawca uszkodził jej samochód, a następnie odjechał z miejsca. Do kolizji doszło Al. 600 – lecia.

11.07.

Policjanci dostali informację o spożywaniu alkoholu na Placu Kościuszki. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.


Policjanci ruchu drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki MAN z powodu niewłaściwego stanu ogumienia. Do kontroli drogowej i zatrzymania dokumentu doszło w Nowym Kozłowie Pierwszym.

12.07.

Na ulicy Warszawskiej, na ścieżce rowerowej przed mostem doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 23 – letnia kobieta kierująca rowerem zajechała drogę innemu rowerzyście. Mężczyzna przewrócił się i doznał urazu głowy. Nieprzytomnego 58 – latka przewieziono do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.


41 – letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował toyotą znajdując się w stanie po użyciu alkoholu i pomimo braku wymaganych uprawnień. Mężczyznę zatrzymano, a auto usunięto z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.


13.07.

52 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Corsa mając prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.


Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł klucze nasadowe i szlifierki kątowe z budynku i wiaty garażowej. Do kradzieży doszło w Adamowej Górze.


14.07.

Mieszkaniec gminy Kampinos kierował hondą mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i pomimo braku uprawnień do kierowania. Poza tym, mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki – Parcela.


 Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdów marki Peugeot i fiata. Do kradzieży doszło w Janowie, gm. Młodzieszyn.


15.07.

Na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z 1 Maja doszło do zderzenia do zderzenia dwóch pojazdów osobowych - suzuki i volkswagena. Karetka pogotowia przewiozła do szpitala 38 – letnią pasażerkę drugiego z pojazdów. Policjanci ustalają teraz dokładny przebieg tego zdarzenia.


mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy