Kronika policyjna 15 - 19.07.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 15 - 19.07.2019 Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

15.07.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca zatankował pojazd marki Volkswagen Golf, a następnie odjechał. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.


38 – letni rowerzysta wyjechał z posesji wprost pod fiata punto. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Do potrącenia doszło w Jeżówce.


16. 07.

Policjanci przyjęli zawiadomienie z którego wynika, że w Dachowej nieznany sprawca ukradł przyczepę dwuosiową.


Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na portalu sprzedażowym kupił antyczny zegar, lecz zamiast zamówionego towaru w paczce były stare buty, ubrania i kamień.


17.06.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Okazało się, że mężczyzna ma czynny zakaz sądowy, który obowiązywał do 2021 roku. Pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.


W Kaźmierowie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci wstępnie ustalili, że 39 – letni mieszkaniec Sochaczewa stracił panowanie nad pojazdem marki Peugeot, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.


18.07.

92 – letni rowerzysta nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Kia. Senior został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


Nieznany sprawca włamał się do przyczepy kempingowej skąd ukradł elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Arciechówku.


19.07.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł złotą bransoletkę z jej domu. Do kradzieży doszło na ul. Senatorskiej.


Kierowca pojazdu marki Scania podczas cofania doprowadził do zderzenia ze słupem elektrycznym.

mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy