Zaloguj się do konta

Kronika policyjna 15 - 19.07.2019

Redakcja
2019-07-21
Kradzieże, oszustwa, korupcja

15.07.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca zatankował pojazd marki Volkswagen Golf, a następnie odjechał. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.


38 – letni rowerzysta wyjechał z posesji wprost pod fiata punto. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Do potrącenia doszło w Jeżówce.


16. 07.

Policjanci przyjęli zawiadomienie z którego wynika, że w Dachowej nieznany sprawca ukradł przyczepę dwuosiową.


Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na portalu sprzedażowym kupił antyczny zegar, lecz zamiast zamówionego towaru w paczce były stare buty, ubrania i kamień.


17.06.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Okazało się, że mężczyzna ma czynny zakaz sądowy, który obowiązywał do 2021 roku. Pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.


W Kaźmierowie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci wstępnie ustalili, że 39 – letni mieszkaniec Sochaczewa stracił panowanie nad pojazdem marki Peugeot, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.


18.07.

92 – letni rowerzysta nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Kia. Senior został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


Nieznany sprawca włamał się do przyczepy kempingowej skąd ukradł elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Arciechówku.


19.07.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł złotą bransoletkę z jej domu. Do kradzieży doszło na ul. Senatorskiej.


Kierowca pojazdu marki Scania podczas cofania doprowadził do zderzenia ze słupem elektrycznym.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc