Kronika policyjna 19 - 21.07.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 19 - 21.07.2019 Narkotyki, alkohol sochaczew


19.07. 

Kierowca pojazdu marki Scania podczas cofania doprowadził do zderzenia ze słupem elektrycznym. Do zdarzenia doszło na ul. Rynkowej w Teresinie. 

20.07. 

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł portfel z dokumentami, klucze do mieszkania oraz kartę płatniczą. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.


W Konarach doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 35 - letnia kierująca pojazdem marki Renault Megane nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motocyklistą. Mężczyzna trafił do szpitala. Trwa ustalanie wszystkich przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. 


21.07. 

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Okazało się, że 37-letni mieszkaniec Sochaczewa ma czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązywał go do 2020 roku. Do zdarzenia doszło na ul. Młynarskiej. 


Mieszkaniec gminy Kampinos kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu. Do kontroli drogowej doszło w Gawłowie.


(źródło KPP Sochaczew)

M.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy