Kronika policyjna 22-28.07.2019

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 22-28.07.2019 Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

22.07.

45-letni mężczyzna znalazł portfel z pieniędzmi i dokumentami na parkingu w Wójtówce. Właścicielka odebrała już swoją zgubę.


Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił, że nieznany sprawca ukradł elektronarzędzia z pomieszczenia gospodarczego. Do zdarzenia doszło w Chodakówku.23.07.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł rower. Do zdarzenia doszło w miejscowości Granice.


Mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem marki Man, nie złożył dźwigu HDS i zerwał trakcję elektryczną, co skutkowało uszkodzeniem elewacji budynku. Do zdarzenia doszło na ul. Granicznej.


24.07.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy i dowodu osobistego, które należały do 34 – letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


Policjanci dostali zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna opiekuje się nieletnimi dziećmi. Badanie wykazało, że ojciec ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do interwencji doszło w Nowych Mostkach.


25.07.

Policjanci zatrzymali 52 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Poszukiwany trafił do placówki penitencjarnej. Do zatrzymania doszło na ul. Trojanowskiej.


23 – letni mieszkaniec gminy Iłów stracił panowanie nad Renault Clio, zjechał do rowu i dachował. Karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło w Brzozowie Nowym.


26.07.

Kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył hyundaia. Do kolizji doszło w Młodzieszynku.


Kierowca pojazdu marki Volkswagen Polo doprowadził do zderzenia z toyotą, a następnie odjechał z miejsca. Trwa ustalanie sprawcy kolizji do której doszło na ul. Warszawskiej.


27.07.

W Zosinie doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca opla nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia, kierująca passatem i jej 13 – letni syn zostali przewiezieni do szpitala.


Nieznany sprawca ukradł tłumik od pojazdu marki Subaru. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


28.07.

32 – letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Astra pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Do kontroli drogowej doszło na ul. Żwirki i Wigury.


Policjanci dostali informację o wypadku do którego w Topołowej. Wstępnie ustalono, że, mieszkaniec gminy Teresin wjechał na skrzyżowanie i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala.


(źródło KPP Sochaczew)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

andrzej49andrzej49
0
Ciekawe zdjęcie ,którym pasem jedzie ten radiowóz. (2019-07-29 18:23)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy