Kronika policyjna 29.07 - 04.08.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 29.07 - 04.08.2019  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew


29.07.

Mieszkanka gminy Rybno powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel z zawartością kilkuset złotych i dokumentów. Do zdarzenia doszło w Matyldowie.


Nieznany sprawca wybił tylną szybę w pojeździe marki Renault zaparkowanym na ul. Traugutta.


30.07.


Kierujący pojazdem marki Daf z naczepą nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z przydrożną latarnią. Do zdarzenia doszło w Pawłowicach.


23 – letni mężczyzna ukradł alkohol ze sklepu warty kilkaset złotych i próbował uciec. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.


31.07.


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motoroweru. Okazało się, że 52 – latek miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.


47 – letni mieszkaniec gminy Sochaczew jechał fordem fiestą znajdując się w stanie nietrzeźwości i pomimo braku uprawnień do kierowania. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 2,5 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Witkowicach.


1.08.


Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego skąd ukradli m.in. damską torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Do zdarzenia doszło w miejscowości Teresin – Gaj.


Nieznany sprawca uszkodził dwa lusterka w pojeździe marki Toyota zaparkowanym na ul. Głogowej.


2.08.


Nieznani sprawcy włamali się do garażu skąd ukradli rower typu damka. Do zdarzenia doszło w Nowych Mostkach.


Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali 48 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Lubiejewie.


3.08.


Policjanci nałożyli mandat karny na mężczyznę, którego obsługa sklepu przyłapała na kradzieży koszulki. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.


Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu Volkswagen Transporter z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Nowej Suchej.


4.08.


W Aleksandrowie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący BMW nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad autem i doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem maarki Saab. Kierowcy obydwu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie, natomiast pasażer saaba został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Płocku. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.


Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Honda z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ul. Chopina.
mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy