Kronika policyjna 05.08 - 08.08.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 05.08 - 08.08.2019 Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

5.08.

W Giżycach doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Wstępnie ustalono, że kierujący citroenem podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania, wymusił na kierowcy hondy zjechanie z pasa ruchu. Pasażer hondy trafił do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Nieznani sprawcy włamali się do piwnicy i ukradli rower. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.


6.08.

Mieszkaniec Wyszogrodu kierował pojazdem marki Mercedes nie posiadając do tego uprawnień. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę i nałożyli mandat karny. Do kontroli drogowej doszło w Brochowie.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Skoda z powodu braku badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Brochowie.


07.08.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne od pojazdu marki Volkswagen Polo. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Policjanci zatrzymali 39 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę 2 lat pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ul. Kosińskiego.


8.08.

Kierujący Mitsubishi doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Ford Ranger. Do kolizji doszło w Jeżówce.

W Starym Dębsku doszło do zderzenia pojazdu marki Opel Astra z sarną. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od auta z powodu powstałych uszkodzeń.


mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy