Kronika policyjna 09.08 - 11.08.2019

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 09.08 - 11.08.2019 Wypadki sochaczew

9.08.

Nieznany sprawca podczas nieprawidłowo wykonanego manewru skręcania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Honda, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na Al. 600 – lecia.


Mieszkaniec gminy Brochów zgłosił, że nieznany sprawca ukradł z citroena portfel z zawartością dokumentów. Do zdarzenia doszło w miejscowości Miszory.


10.08.


W Żelazowej Woli doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Honda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Subaru. Do szpitala trafiła kierująca i pasażerka drugiego z aut. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.


Nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy warty kilka tysięcy złotych, który należał do 42 – letniego obywatela Rosji.


11.08.


Kierujący pojazdem marki Scania podczas cofania doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Yamaha. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.


Policjanci dostali zgłoszenie, że pijani rodzice opiekują się dwójką dzieci. Badanie wykazało, że matka i ojciec mają ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Roczne i czteroletnie dzieci zostały przekazane pod opiekę babci. Teraz nieodpowiedzialni opiekunowie będą tłumaczyć się przed sądem rodzinnym. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Iłów.


(źródło KPP Sochaczew)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

TOM1TOM1
0
Tak min. hetero-patologia z butelką alkoholu wychowuje swoje dzieci, efekt mieliśmy na Marszu Równości w Płocku słychać było jakiego słownictwa do uczestników marszu używały dzieci... (2019-08-12 11:04)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy