Kronika policyjna 12.08 - 15.08.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 12.08 - 15.08.2019  Wypadki sochaczew

12.08.

Mieszkaniec gminy Iłów kierował nissanem znajdując się w stanie nietrzeźwości i doprowadził do zderzenia z toyotą. Badanie wykazało, że kierowca nissana miał prawie 2 promile. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego sprawcę kolizji i osadzili go w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Iłowie.


Nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Audi, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na Żwirki i Wigury.


13.08.

Policjanci zauważyli, że 46 – letni mężczyzna próbuje wyrzucić dwie torebki z zielonym suszem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Kosińskiego.


82 – letni motorowerzysta nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył pojazdu marki Volvo. Okazało się, że kierowca auta osobowego znajduje się w stanie po użyciu alkoholu i ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.


14.08.

W Zosinie doszło do wypadku drogowego. Ustalono, że kierowca citroena nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którym jechała mieszkanka Łowicza. Kierowcy obydwu pojazdów trafili do szpitala. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.


24 – letni mężczyzna kierował mercedesem nie posiadając do tego uprawnień. Dodatkowo zatrzymano dowód rejestracyjny od pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. Żyrardowskiej.


15.08.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 17 – latka, który kierował motorowerem. Okazało się, że nie posiada wymaganych uprawnień. Do zdarzenia doszło w Teresinie na Szymanowskiej.  


Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Fiat Seicento. Auto nie posiadało aktualnych badań technicznych. Do kontroli doszło w Adamowej Górze.
mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy