Kronika policyjna 19 - 25.08.2019

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 19 - 25.08.2019 Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

19.08.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne od pojazdu marki Renault Magnum. Do zdarzenia doszło w Janowie.

Na ul. 15 Sierpnia doszło do potrącenia pieszego przez kierującego pojazdem marki Citroen Berlingo. Pieszy został przewieziony do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

20.08.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy z pojazdu zaparkowanego na ul. Niemcewicza.

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło w Feliksowie.

21.08.

Mieszkanka Sochaczewa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z oplem. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny i zatrzymano dowód rejestracyjny od fiata z powodu uszkodzeń pojazdu. Do stłuczki doszło na ul. Grunwaldzkiej.

Policjanci z Teresina zatrzymali 37 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki – Parcela.

22.08.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Fiat Seicento z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Starej Suchej.

Policjanci zatrzymali 45 – letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych na ul. 15 Sierpnia.

23.08.

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Na mężczyznę, który popełnił wykroczenie nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia

Na drodze w Andrzejowie Duranowskim doszło do zderzenia łosia z pojazdem marki Hyundai. Zwierzę uciekło. Policja apeluje o zachowanie ostrożności w rejonach łąk i lasów.

24.08.

Mieszkaniec województwa łódzkiego kierował skodą znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania nieodpowiedzialnego kierowcy doszło na Żyrardowskiej.

49 – letni mieszkaniec gminy Iłów kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Caddy. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowca jednośladu miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Brzozowie Starym.

25.08.

W Paprotni na ulicy Sochaczewskiej doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 75 – letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Daewoo Lanos podczas włączania się do ruchu na DK92 nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 18 – letnim motocyklistą. Młody mężczyzna, który trafił do szpitala, nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem. Trwa ustalania dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci zostali wezwani na interwencję domową. Podczas wykonywanych czynności zatrzymali 48 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.


mł. asp. Agnieszka Dzik

Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

linulinu
0
jak to czytam , to się qwa zastanawiam czy jest jeszcze ktoś normalny w tym kraju ? (2019-08-26 19:57)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy