Kronika policyjna 26 - 29.08.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 26 - 29.08.2019  Wypadki sochaczew

26.08.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne ze skody i audi, które były zaparkowane na Al. XX – lecia w Teresinie.

Policjanci zatrzymali 50 – letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, który był poszukiwany na podstawie listu gończego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ul. Mickiewicza.


27.08.

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że kierujący pojazdem marki Kia uderzył w zaparkowany pojazd marki Opel Astra, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Batorego.

Policjanci zostali zgłoszenie, że ujęto sprawcę kradzieży alkoholu. Okazało się, że 31 – letnia kobieta była nietrzeźwa. Z uwagi na stan w jakim się znajdowała, policjanci zatrzymali ją do wytrzeźwienia. Sporządzono notatkę do wniosku o ukaranie. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.


28.08.

Podczas prac budowlanych znaleziono niewybuch. Policjanci zabezpieczyli pocisk do czasu przyjazdu wojskowych pirotechników. Do zdarzenia doszło w Żukowie.

39 – letnia mieszkanka gminy Błonie kierująca pojazdem marki Volkswagen Touran nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w tył skody. Do kolizji doszło w miejscowości Kożuszki – Parcel.


29.08.

Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Volvo uszkodził szlaban na przejeździe kolejowym. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Na rondzie im. Lecha Kaczyńskiego doszło do kolizji. Z ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Opel Astra doprowadziła do zderzenia z motorowerem. Na sprawcę nałożono mandat karny. 

(źródło KPP Sochaczew)


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy