Kronika policyjna 02-08.09.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 02-08.09.2019  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

2 września

W miejscowości Antosin nieznani sprawcy dokonali włamania do pomieszczenia gospodarczego skąd dokonali kradzieży kosiarki spalinowej, piły spalinowej i roweru.

3 wrzesień

Nieletni zatrzymany z narkotykami.

Funkcjonariusze patrolówki w jednym z sklepów zatrzymali 16 latka posiadającego marihuanę.

3 września policjanci otrzymali zgłoszenie, iż w jednym z supermarketów na terenie miasta Sochaczew doszło do kradzieży, której dokonał nieletni. Przybyli na miejsce funkcjonariusze, dokonali kontroli osobistej nieletniego podczas, której ujawnili 1.5 grama marihuany. Sprawa trafi do Sądu Rodzinnego, gdzie młody człowiek będzie musiał wytłumaczyć się z posiadania substancji zabronionej. 

Rok szkolny ruszył na całego 

3 i 5 września policjanci Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii odbyli spotkania z uczniami. 

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego, dbając o dobro i bezpieczeństwo  uczniów policjanci odbyli spotkania w Szkołach Podstawowych w Wyczółkach , Brochowie i Iłowie. Poruszali tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zagrożeń związanych z internetem oraz szkodliwości zażywania narkotyków i  dopalaczy. Młodzież chętnie i aktywnie brała udział w spotkaniach, w których uczestniczyło 536 osób. 

Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali 35 letniego mieszkańca Topołowej poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Sochaczewie. Mężczyzna  doprowadzono do Zakładu Karnego w Łowiczu.

Policjanci drogówki w miejscowości Brochów zatrzymali 52 letniego mieszkańca Sianna , który kierował pojazdem marki Opel mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. 

4 Wrzesień

  Na ulicy Trojanowskiej 27 letni mieszkaniec Sochaczew kierując pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze co doprowadziło do zderzenia z pojazdem marki Toyota kierowanego przez 40 letnią mieszkankę Sochaczewa oraz motocyklem Suzuki kierowanym przez 42 letniego mieszkańca Sochaczewa. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

5 września

Przechodził w niedozwolonym miejscu

5 września na ulicy Chodakowskiej doszło do potrącenia uczniami

Na ulicy Chodakowskiej w Sochaczewie 15 letni mieszkaniec gm. Rybno nie zachowując ostrożności wbiegł na jezdnię poza przejściem dla pieszych tuż przed nadjeżdżający pojazd marki Fiat, przez którego został potrącony. Nieletni został przewieziony do szpitala w Warszawie. Na szczęście w tym przypadku brak rozwagi nie doprowadził do tragedii.  Młody człowiek z licznymi potłuczeniami został wypisany do domu. 

6 wrzesień

W miejscowości Matyldów kierujący pojazdem marki BMW uderzył w ogrodzenie posesji. 

W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy  mieli ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Obydwaj zostali zatrzymani. Postępowanie wyjaśni kto był kierowcą .  

7 wrzesień

Na targowisku miejskim nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę 59 letniej mieszkanki dokonał kradzieży torebki z zawartością pieniędzy i dokumentów. 

8 wrzesień

Na ulicy Sienkiewicza policjanci patrolówki dokonali zatrzymania  54 letniego mieszkańca Sochaczewa w związku z nakazem  Sądu Rejonowego w Sochaczewie celem odbycia kary pozbawienia wolności. 


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy