Kronika policyjna 19 - 22.09.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 19 - 22.09.2019  Narkotyki, alkohol sochaczew

16.09.

Mieszkańcy powiatu sochaczewskiego odbierali telefony od nieznanych osób, które próbowały wyłudzić pieniądze metodą na wnuczka lub innego członka rodziny. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

36 – letni mężczyzna powiadomił, że nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Opel Corsa zaparkowanego w Dachowej.


17.09.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Renault Twingo znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do zatrzymania doszło w Kozłowie Biskupim.

Tego samego dnia zatrzymano 26 – letniego kierowcę volkswagena LT, który jechał samochodem mając ponad pół promila. Do zdarzenia doszło w Janowie w gminie Młodzieszyn.


18.09.

Policjanci zatrzymali 21 – letniego mieszkańca Wiskitek, który kierował pojazdem marki Skoda Fabia. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Mężczyznę ukarano mandatem karnym, a pojazdu usunięto z drogi na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło w Teresinie na Lipowej.

Policjanci dostali zgłoszenie, że trójka dzieci przebywa pod opieką pijanych rodziców. Podczas interwencji okazało się, że matka i ojciec mają ponad promil alkoholu w organizmie. Dzieci trafiły pod opiekę trzeźwego członka rodziny. Do zdarzenia doszło w Oluninie.


19.09.

Policjanci zostali powiadomieni, że 35 – letnia kobieta została przyłapana na kradzieży odkurzaczy i wiertarek i innych przedmiotów o łącznej wartości kilkuset złotych. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kobiety wykazało ponad promil. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.

Nieznany sprawca ukradł akumulator do agregatu chłodniczego i 100 litrów oleju napędowego. Do zdarzenia doszło w Paprotni.


20.09.

W Nowej Suchej doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierowca koparko – ładowarki skręcał w lewo i uderzył w pojazd marki Honda Civic. Kobietę kierującą pojazdem osobowym przewieziono do szpitala.

Mieszkanka gminy Teresin powiadomiła, że podczas zakupów ukradziono jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Torowej w Teresinie.


21.09.

Mieszkanka Sochaczewa kupiła na portalu internetowym plecak znanej firmy i pomimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

Kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem osobowym tej samej marki. Na kobietę nałożono mandat karny. Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne pojazdów z powodu uszkodzeń powstałych w trakcie kolizji. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki – Parcela.


22.09.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł portfel w którym były pieniądze w różnej walucie, a także dokumenty. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Nieznany sprawca podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania doprowadził do zderzenia z fordem fusion, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Adamowej Górze.


mł. asp. Agnieszka Dzik


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy