Kronika policyjna 23 - 29.09.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 23 - 29.09.2019 Narkotyki, alkohol sochaczew

23.09.

Policjanci zatrzymali 44 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Lubiejewie.

Kierująca pojazdem marki Renault doprowadził do kolizji z toyotą. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Teresinie na Szymanowskiej.

24.09.

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 38 – letniego mieszkańca Sochaczewa, który miał przy sobie prawie 160 gramów amfetaminy. Do zatrzymania doszło na ul. Młynarskiej.

Na ul. 1 Maja kierująca oplem potrąciła na przejściu dla pieszych 66 – letniego mężczyznę. Na 35 – latkę za spowodowanie kolizji nałożono mandat karny.

25.09.

Nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z zaparkowanym oplem, a następnie odjechał w nieznanym kierunku. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

W Chodakowie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierowca passata potrącił na przejściu dla pieszych dwóch mężczyzn w wielu 48 i 46 lat. Obydwaj piesi zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

26. 09.

84- letni kierowca fiata nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia ze scanią. Do kolizji doszło na rondzie w Wójtówce.

Mieszkaniec powiatu gostynińskiego kierujący BMW podczas wymijania doprowadził do zderzenia z oplem kierowanym przez mieszkankę gminy Sochaczew. Do zdarzenia doszło w Rybnie.

27.09.

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował oplem nie posiadając do tego uprawnień. Na 18 – latka nałożono mandat karny, a pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło w Zosinie.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca próbował dokonać oszustwa metodą „na policjanta”. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

28.09.

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 49 – letniego rowerzystę. Okazało się, że kierowca jednośladu ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie oraz obowiązuje go sądowy zakaz kierowania rowerami. Do kontroli drogowej doszło na ul. Trojanowskiej.

Nieznany sprawca ukradł 140 l oleju napędowego z pojazdu marki Scania. Do kradzieży doszło w Żdżarowie.

29.09.

Mieszkanka gminy Młodzieszyn kierująca fordem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w ogrodzenie posesji. Do kolizji doszło w Juliopolu.

W Wólce Smolanej znaleziono niewybuch. Policyjny pirotechnik potwierdził, że jest to ok. 50 cm pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej. Mundurowi zabezpieczyli znalezisko do czasu przybycia patrolu rozminowania.    


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy