Kronika policyjna 30.09 - 06.10.2019 r

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 30.09 - 06.10.2019 r Wypadki sochaczew

30.09.

Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man wraz z naczepą podczas cofania doprowadził do zderzenia z nissanem. W związku z odmową przyjęcia mandatu karnego, policjanci sporządzili dokumentację do wniosku o ukaranie. Do kolizji doszło na ul. 15 Sierpnia.


Nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Opel Astra i ukradł wyposażenie auta oraz dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.


1.10.

Mieszkanka gminy Teresin kupiła kostium kąpielowy na jednym z portali internetowych, lecz nie otrzymała zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mercedesa. Okazało się, że  mieszkaniec Sochaczewa ma 17 lat i nie posiada uprawnień do kierowania. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny, a auto odholowano na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło na ul. Głowackiego.


2.10.

Policjanci zatrzymali 31 – letniego mieszkańca gminy Sochaczew poszukiwanego na podstawie listu gończego w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Do zatrzymania doszło na Kościńskiego.


Policjanci zostali wezwani na interwencję w związku z ujęciem sprawcy kradzieży sklepowej. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.


3.10.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Ford Ka z powodu braku aktualnych badań technicznych.


Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że podczas pobytu w Warszawie, nieznani sprawcy ukradli mu telefon komórkowy.


4.10.

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży czekolad. Na mężczyznę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Astra znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło na ul. Wypalenisko.


5.10.

W Wężykach doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 22-letni mieszkaniec gminy Iłów kierował mazdą i z nieustalonych przyczyn stracił panowanie na autem, a następnie uderzył w betonowy przepust i drzewo. Nieprzytomny młody mężczyzna został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn tego zdarzenia.


Policjanci zostali powiadomieni o kolizji do której doszło w Sarnowie. Na miejscu okazało się, że sarna wbiegła wprost przed nadjeżdżającą skodę rapid.


6.10.

Nieznany sprawca wybił przednią szybę w pojeździe marki Volkswagen Transporter. Do zdarzenia doszło na ul. Kolejowej.


Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca uszkodził zbiorki paliwa w pojeździe marki Mitsubishi Fuso. Do zdarzenia doszło na ul. Tęczowej.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy