Kronika policyjna 07.10 - 10.10.2019 r

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 07.10 - 10.10.2019 r Wypadki sochaczew

07.10.

Nieznany sprawca ukradł saszetkę z zawartością telefonu komórkowego, okularów korekcyjnych, dokumentów i pieniędzy. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


Na ul. 15 Sierpnia doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Renault Laguna zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z dwoma pojazdami osobowymi. Badanie sprawcy zdarzenia drogowego wykazało, że ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Do szpitala trafił kierowca renault, a także pasażerka peugeota.


08.10.

Kierująca pojazdem marki Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 11 – letnią dziewczynkę. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.


Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem marki Volkswagen Golf, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Pokoju.


9.10.

26 – letni mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki Volkswagen Golf nie posiadając do tego uprawnień oraz dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. Na sprawcę wykroczeń nałożono mandat karny. Do kontroli drogowej doszło w Kromnowie.


Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Volkswagen Transporter. Auto nie miało sprawnego oświetlenia, a na jednej osi miało opony z różnym bieżnikiem. Do kontroli drogowej doszło na Staszica.


10.10.

83 – letni kierowca pojazdu marki Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z Suzuki. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Do kolizji doszło w Kątach.


Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca wybił szybę w pojeździe marki BMW i ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi. Do zdarzenia doszło na Staszica.


KPP Sochaczew


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy