Zaloguj się do konta

Kronika policyjna 11-12.10.2019

Redakcja
2019-10-13
Wypadki

11.10.

Mieszkaniec Sochaczewa kupił kartę graficzną na jednym z portali internetowych i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru, a ni zwrotu pieniędzy.


Nieznany sprawca włamał się do mieszkania w bloku przy Al. 600 – lecia skąd ukradł damską biżuterię wartości kilku tysięcy złotych.


12.10.

W Teresinie na ul. Szkolnej doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem Opel Combo nie ustąpił pierwszeństwa podczas wykonywania manewru cofania i doprowadził do zderzenia z oplem corsa. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy combo wykazało ponad dwa promile. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie, natomiast kierowcę drugiego auta przewieziono do szpitala.


W Kozłowie Szlacheckim doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, że kierowca ciągnika siodłowego marki Daf nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył ciągnika siodłowego marki Renault Premium, którego kierowca chciał skręcić w prawo. Obydwa auta uderzyły w volkswagena. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.


KPP Sochaczew

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc