Kronika policyjna 14 - 20.10.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 14 - 20.10.2019  Wypadki sochaczew

14.10.

W Radziwiłce kierujący pojazdem marki MAN z naczepą nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu z powodu uszkodzeń powstałych podczas zdarzenia.


Mieszkaniec gminy Baranów zgłosił, że udostępnił przez komunikator internetowy kod umożliwiający wypłatę gotówki w bankomacie osobie, która podszyła się pod jego znajomą.


15.10.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony w klatce bloku przy ul. Grunwaldzkiej.


W Paprotni doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący ciągnikiem marki Scania wraz z naczepą najechał na 61 – letnią kobietę znajdującą się na przejściu dla pieszych. Mieszkanka gminy Teresin została przetransportowana do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.


16.10.

Policjanci zatrzymali 38 – letniego kierowcę citroena, który doprowadził do kolizji z fiatem panda. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna miał ponad dwa promile. Mężczyzna stracił również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Kątach.


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda. Okazało się, że 18 – latek nie posiada uprawnień do kierowania. Mundurowi ukarali sprawcę wykroczenia wysokim mandatem karnym. Do kontroli drogowej doszło na ul. Traugutta.


17.10.

Policjanci zatrzymali 20 – letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Długiej.


Nieznany sprawca uszkodził samochodem skrzynkę energetyczną i bramę posesji, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Kraszewskiego.


18.10.

Nieznany sprawca próbował wyłudzić pieniądze od kilku seniorek z powiatu sochaczewskiego. Na szczęście czujne kobiety nie dały się oszukać.


Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że kupiła przez internet łóżko dziecięce, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymała zamówionego towaru.


19.10.

W Kaźmierowie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 28 – letni kierowca peugeota doprowadził do zderzenia z BMW, którym kierowała 28 – letnia mieszkanka gminy Sochaczew. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.


Do kolejnego wypadku doszło na ul. Spartańskiej doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierowca Citroena stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie i słup energetyczny. Kierowca i pasażerka auta zostali przewiezieni do szpitala.


20.10.

41 – letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Toyota, pomimo sądowego zakazu. Pojazdu odholowano na parking depozytowy na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło na ul. Piłsudskiego.


Kierujący pojazdem marki Opel Astra doprowadził do kolizji z fordem. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Nowym Kamionie.


KPP Sochaczew


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy