Kronika policyjna 21 - 27.10.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 21 - 27.10.2019  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

 21.10.

Kierowca opla podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z ciągnikiem siodłowym marki Scania. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Kamionie Poduchownym.


Policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy peronie leży starsza kobieta. Patrol funkcjonariuszy potwierdził zgłoszenie. Okazało się, że 71 – letnia kobieta jest pijana, więc mundurowi osadzili ją w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Do interwencji doszło na ul. Sienkiewicza.


22.10.

Policjanci dwukrotnie interweniowali wobec nieletnich sprawców kradzieży sklepowych. Pierwszy z nich, 15-letni mieszkaniec Sochaczewa, został ujęty przez ochronę na kradzieży alkoholu. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia. Dwaj nieletni w wieku 14 i 15 lat zostali przyłapani na kradzieży artykułów spożywczych w sklepie przy ul. Młynarskiej. Cała trójka będzie się teraz tłumaczyć przed sądem rodzinnym.


Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali 64 – letniego mieszkańca gminy Brochów poszukiwanego n podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Śladowie.


23.10.

Mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem marki Opel Astra mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło w Teresinie na Al. XX -lecia.


Policjanci ukarali mandatem karnym 59 – letnią kobietę, którą przyłapano na kradzieży torebki. Do zdarzenia doszło na ul. Poprzecznej.


24.10.

Nieznany sprawca wybił tylną szybę w pojeździe marki Nissan Primera, który był zaparkowany na ul. Senatorskiej.


W Januszewie doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Wstępnie ustalono, że kierowca pojazdu marki Renault Master potrącił 61 – letniego pieszego, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.


25.10.

Mieszkaniec Szczecina zgłosił sochaczewskim policjantom, że podczas pobytu w Warszawie ukradziono mu portfel z pieniędzmi i dokumentami.  


Kierowca mercedesa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do kolizji z ciągnikiem rolniczym. Kierowcę auta osobowego obowiązywał trzymiesięczny zakaz prowadzenia pojazdów. Auto zostało odholowane na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w Jeżówce.


26.10.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł saszetkę z pieniędzmi i dokumentami z otwartego forda zaparkowanego na Warszawskiej. Kilka godzin później, saszetka należąca do 62 – letniego mężczyzny została znaleziona na przystanku autobusowym w Wójtówce, lecz nie było w niej pieniędzy.


Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli mandat karny na sprawcę wykroczenia. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.


27.10.

Na ul. Kochanowskiego doszło do kolizji. Ustalono, że 18 – latek kierujący pojazdem marki Audi doprowadził do zderzenia z toyotą. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy