Kronika policyjna 28.10-3.11.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 28.10-3.11.2019 Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

28.10.

Policjanci zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Sochaczewa, który miał przy sobie marihuanę. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w miejscowości Kożuszki Parcel.

Mieszkaniec gminy Iłów powiadomił, że kupił przez internet okap skośny wraz z akcesoriami i mimo wpłaty kilku tysięcy złotych, nie otrzymał zamówionego towaru.


29.10.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Citroen Berlingo, skąd ukradł skrzynkę z narzędziami. Do zdarzenia doszło w Pilawicach.

W Altance policjanci zatrzymali do kontroli 38 – letniego kierowcę opla. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a badanie wykazało, że znajduje się w stanie po użyciu alkoholu.


30.10.

Na ulicy 15 Sierpnia doszło do kolizji z udziałem trzech aut osobowych. Ustalono, że 26 – letni kierowca pojazdu marki Ford Fiesta doprowadził do zderzenia z BMW i fordem mondeo. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny.

Policjanci zatrzymali 41 – letniego mężczyznę przy którym znaleźli torebkę z zamknięciem strunowym z zawartością białego proszku. Do zdarzenia doszło w Czerwonce Parcel.


31.10.

Policjanci dostali zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Okazało się, że osoba nieletnia ukradła towar wartości kilkuset złotych. Teraz będzie odpowiadać przed sądem rodzinnym i nieletnich. Do zdarzenia doszło na ul. Poprzecznej.

Policjanci znaleźli torebkę z białym proszkiem w pojeździe marki Renault, który użytkował 21 – letni mieszkaniec gminy Sochaczew. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.


1.11.

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli 28 – letniego kierowcę Volvo. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o 57 km/h. Do zdarzenia doszło w Bielicach.

Kierujący pojazdem BMW podczas cofania potrącił pieszego, a następnie uderzył w zaparkowanego forda mondeo. Do kolizji doszło na ul. Żeromskiego.


2.11.

W Paprotni policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 25 – letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował Audi. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 69 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i nałożyli mandat karny.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Volkswagen z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli doszło w Kamionie.


3.11.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 48 – letniego kierowcę pojazdu marki Fiat Seicent. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło w Iłowie.

Policjanci dostali informację, że trzej mężczyźni nie chcą zapłacić za kurs taksówką. Na widok mundurowych pasażerowie taxi postanowili jednak uregulować należność. Do interwencji doszło na ul. Żyrardowskiej.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy