Kronika policyjna 04-11.11.2019

Zdjęcia i foto: Kronika policyjna 04-11.11.2019  Wypadki sochaczew

4.11.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł pojazd marki Opel Vivaro z parkingu przy ul. Warszawskiej.

Kierowca toyoty stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w Śladowie.


5.11.

Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 22 – letniego mieszkańca gminy Kampinos, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Do zdarzenia doszło w Nowych Mostkach.

Kierujący pojazdem marki MAN uszkodził rogatki kolejowe. Do zdarzenia doszło na Al. XX – lecia.


6.11.

20 – letnia mieszkanka gminy Sochaczew straciła panowanie nad fordem i dachowała. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło na ul. Piaszczystej.

24 – letni mieszkaniec Sochaczewa prowadził pojazd marki Opel Astra pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Pojazdu usunięto z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


7.11.

Kierująca nissanem micra doprowadziła do zderzenia z volkswagenem golfem. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło na ul. Młynarskiej.

Nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy na szkodę mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.


8.11.

Na terenie powiatu sochaczewskiego doszło do czterech prób wyłudzenia pieniędzy. Do 82 – letniej kobiety zadzwoniła osoba podająca się za funkcjonariusza Policji i poleciła wypłacić z banku gotówkę, a następnie zostawić w koszu na śmieci przed swoją posesją. Dopiero po jakimś czasie kobieta zorientowała się, że została oszukana i straciła 20 tys. złotych. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 21 – letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę i kilka tabletek. Mężczyzna został zatrzymany. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki Parcel.


9.11.

Kierujący pojazdem marki Seat Cordoba nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z rowerzystą. Do kolizji doszło na Traugutta.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Jeep z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.


10.11.

Nieznani sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego skąd ukradli elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe. Do zdarzenia doszło Ćmiszewie Rybnowskim.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat podczas cofania doprowadził do zderzenia z mercedesem. Do kolizji doszło na Niemcewicza.


11.11.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleźli amfetaminę. Do zdarzenia doszło na Płockiej.

Policjanci zostali poinformowani o porysowaniu powłoki lakierniczej pojazdu marki Ford Mondeo. Do zdarzenia doszło w Sarnowie.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy