Zaloguj się do konta

Kronika policyjna 11 - 17.11.2019

Redakcja
2019-11-18
Kradzieże, oszustwa, korupcja

11.11. 

Na ul. Płockiej policjanci zatrzymali 28 - latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Suzuki. Okazało się, że autem kieruje 16 - latek i nie posiada prawa jazdy. Do zdarzenia drogowego doszło na ul. Warszawskiej.


12.11. 

42-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Mercedes Sprinter mając ponad 1,6 promila. Auto usunięto z drogi na koszt właściciela. 


Kobieta podająca się za policjantkę próbowała wyłudzić pieniądze od pięciu mieszkańców Sochaczewa. 


13.11.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 65 - latka kierującego Renault Kangoo. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiada uprawnień do kierowania. Do kontroli drogowej doszło na ul. Gawłowskiej. 


Nieznany sprawca włamał się do ciężarowego Mercedesa i ukradł z wnętrza kilka tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło na Al. XX-lecia w Teresinie.


14.11.

Nieznani sprawcy włamali się pomieszczenia skąd ukradli kilkaset złotych i butlę gazową. Do zdarzenia doszło w młodzieszyńskim Janowie.


Nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z toyotą, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. 15 Sierpnia.


Policjanci z Posterunku w Nowej Suchej w miejscowości Kurdwanów zatrzymali 22 letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego zgodnie z nakazem zatrzymania wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy woli  celem odbycia kary pozbawienia wolności.


15.11

Na ulicy Warszawskiej w rejonie banku nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki Kross Hexagon na szkodę 23 letniego mieszkańca Sochaczewa.


16.11

Na ulicy Bojowników policjanci patrolówki zatrzymali 23 letniego mieszkańca Sochaczewa zgodnie z nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie celem odbycia kary pozbawienia wolności. 


Policjanci zatrzymali 48 letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Opel mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, ponadto na ulicy 600 Lecia uderzył w bariery ochronne. Kierowca został zatrzymany a pojazd odholowany na parking. 


17.11

Policjanci podczas interwencji domowej w gminie Iłów u 19 latka ujawnili substancję odurzające w postaci marihuany. Nastolatek ze względu na swoje agresywne zachowanie spowodowane działaniem narkotyku został zabrany do szpitala. 

 

Policjanci ruchu drogowego w miejscowości Seroki – Parcela zatrzymali 26 letniego mieszkańca gminy Teresin, który kierował motorowerem Yamaha mając 2 promile alkoholu w organizmie. Sprawca został zatrzymany. KPP Sochaczew


Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc